10 ЖИТОМИРСЬКИХ ШКІЛ ДОЛУЧАТЬСЯ ДО ПРОЄКТУ «ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ»


З початку навчального року у деяких житомирських школах буде запроваджено систему оцінювання учнів у реальному часі «Електронний журнал».

 «З вересня у десяти школах Житомира запускаємо проєкт «Електронний журнал». Це дозволить вчителям виставляти оцінки в режимі реального часу, а батькам – одразу мати до них доступ. Торік проєкт працював пілотно на кількох паралелях у Житомирській міській гімназії №3. Скарг від батьків не було, педагоги задоволені. Наразі вже 10 шкіл виявили бажання долучитися до проєкту», – зазначає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

До переліку загальноосвітніх навчальних закладів, де реалізовуватиметься система «Електронний журнал» увійшли Житомирська міська гімназія №3, ЗОШ №5, ЗОШ № 6 ім. В.Г.Короленка, ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського, ЗОШ №17,  ЗОШ №15, ЗОШ №26,  міський колегіум, а також Житомирський екологічний ліцей № 24  та ліцей № 25.

Житомирський міський голова відзначає, що поки вчителям доводиться паралельно вести паперовий журнал. Але з наступного року, коли всі школи перейдуть на електронну версію, він втратить актуальність.