ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ МІСТА ОТРИМАЛА СТИПЕНДІЇ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Житомирська земля народжує здібних, розумних і талановитих дітей. Дуже важливо вчасно побачити обдарованість у кожній дитині, підтримати юну особистість, створити умови для розвитку її здібностей.

На виконання  Розпоряджень міського голови від 08.10.2018 №924,   19.10.2018 р. №954  та  з  метою матеріального заохочення обдарованих дітей 28 листопада 2018 року   о 12.00   відбулося  урочисте вручення стипендій міського голови  вихованцям школи  хореографічного мистецтва «Сонечко»                  (20 стипендій у розмірі 3000 грн. кожному) та  переможцям загальноміського конкурсу «Обдарованість року»  за  2017-2018 навчальний рік у номінаціях:

– «Інтелект року» (11 стипендій);

– «Дослідник року» (6 стипендій);

– «Лідер року» (3 стипендії);

– «Спортсмен року» ( 3 стипендії);

–  «Талант року» (7 стипендій)

( 30 стипендій у розмірі   500 грн. кожному).

Стипендію міського голови у розмірі 500 грн. отримали переможці загальноміського конкурсу «Обдарованість року».

  • Номінація «Інтелект року»:

Ваховська Дар’я, учениця 11 класу Житомирської міської гімназії №3, переможниця  обласних олімпіад з польської, французької та англійської мов

Павлюк Лідія, учениця 11 класу ЗОШ №6, переможниця обласної та учасниця Всеукраїнської олімпіади з хімії, призер міських олімпіад з географії, фізики та міського етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кравченко Роман, учень 11 класу ЗОШ №7, призер обласних олімпіад з інформатики (програмування), географії, фізики

Пархоменко Ольга, учениця 11 класу ЗОШ №8, призер міських олімпіад з хімії, астрономії, виїзної олімпіади з фізики від КНУ ім. Шевченка, міського етапу конкурсу-захисту МАН (секція «правознавство»); в цьому році призер з астрономії; член команди-призера міських турнірів юних правознавців та юних істориків

Біленька Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №10, призер міських етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, олімпіади з української мови та літератури, конкурсу-захисту МАН, увійшла в 50 найкращих учнів України у Всеукраїнському літературному конкурсі «Я -майбутнє України»

Біємська Анна, учениця 10 класу ЗОШ №19, починаючи з 8 класу переможець  обласної олімпіади з інформаційних технологій; конкурсів  з Офіс-менеджменту, на кращого користувача ПК, учасник міського етапу екологічного фестивалю «Голос Землі»

Федоренко Діана, учениця 11 класу ЖМГГ №23, переможниця обласної олімпіади з історії, міської олімпіади з німецької мови, міського конкурсу перекладів німецької поезії; член  студентського театру факультету іноземної філології ЖДУ ім.І.Франка.

Шепетько Валерія, учениця 10 класу екологічного ліцею №24, переможниця обласної олімпіади з англійської мови, міських олімпіад з історії, конкурсу учнівської молоді на кращого користувача ПК

Михайловська Катерина, учениця 10 класу ЗОШ №26,призер обласної олімпіади з географії, переможниця міських олімпіад з географії, біології, хімії

Киричук Ірина, учениця 11 класу ЖМК, переможець обласної та учасник всеукраїнської  олімпіади з біології, переможець обласного турніру юних математиків, міської олімпіади з математики, хімії

Бондарчук Тимофій, учень 10 класу міського ліцею при ЖДТУ, переможець обласних олімпіад з фізики, географії,  математики, міської олімпіади з історії,  учасник всеукраїнської олімпіади з фізики, член   міської команди переможниці обласного турніру юних математиків

Номінація «Дослідник року»

Довгоп’ята Ольга, учениця 10 класу ЗОШ №1, переможниця міських олімпіад з англійської мови, з біології, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; обласного конкурсу-захисту МАН (біологія)

Іщук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №5, переможниця обласної олімпіад з хімії, міської олімпіади з екології,  переможниця обласного та учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (екологія)

Гончарук Олександр, учень 8 класу ЗОШ №21, переможець Всеукраїнського конкурсу «Україна в родинних історіях» (м. Київ), обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Юний історик»

Смиковська Тетяна, учениця 11 класу ліцею №25, переможниця обласного та учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у секції «Астрономія», призер обласних олімпіад з астрономії, з фізики; міської олімпіади з математики

Оверчук Валентина,  учениця 11 класу ЗОШ №27, переможниця обласного конкурсу на кращу програму для ПК, призер міських олімпіад з хімії, з інформатики (програмування); обласного інтелектуального конкурсу юних інформатиків та учасниця Всеукраїнського турніру юних інформатиків; призер міського етапу конкурсу-захисту МАН в комп’ютерних науках, учасниця ІТ чемпіонату Золотий Байт. У цьому році переможниця міської олімпіади з ІТ та призер олімпіади з астрономії

Ільченко Олена, учениця 8 класу ЗОШ №30, посіла ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування, всеукраїнської олімпіади DreamECO; фіналістка Всеукраїнського хакатону для учнівської молоді       «Х REALITYHACK», фіналістка національного етапу міжнародного конкурсу «Енергія і середовище», учасниця першої Житомирської студентсько-учнівської конференції «Теорія і практика розвитку дисциплін природничо-математичного циклу»

  • Номінація «Лідер року»

Ангеловський Ярослав, учень 11 класу ЗОШ №14, очолює шкільну команду юних правознавців, яка є учасницею ігор «Що? Де? Коли?», «Брейн-рингу». Переможець міських олімпіад з історії та правознавства. Ярослав – учасник обласного конкурсу Дружин Юних пожежників, екологічної бригади; голова шкільного учнівського самоврядування, член міського Виконкому майбутнього для старшокласників

Школьнік Євген, учень 11 класу ЗОШ №17, капітан команди, яка перемогла на обласному та посіла 6 місце серед 18 команд у Всеукраїнському громадському дитячому русі «Школа Безпеки»; спортсмен – у складі команди призер міських змагань з баскетболу; активний учасник учнівського самоврядування та волонтерського руху в школі

Павлова Вероніка, учениця 11 класу ЗОШ №33, президент шкільного парламенту, заступник голови дитячого Виконкому майбутнього при Житомирській міській раді. Абсолютний переможець  конкурсу декламаторів української поезії та прози, присвяченого дню  Української писемності та мови

  • Номінація «Спортсмен року»

Петренко Марина, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи  №1, учениця 4 класу гуманітарної гімназії №23, чемпіонка з блискавичної гри та срібна призерка з класичних шахів Чемпіонату України  серед дівчат до 10 років.

Проценко Анна-Марія, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи  №2, учениця 10 класу ЗСШ №16, кандидат збірної команди області,багаторазова чемпіонка області, призерка і чемпіонка України серед  дівчат з боротьби самбо і пляжного самбо

Матвєєв Ілля, вихованець школи юних десантників, учень 6 класу          ЗОШ №22, неодноразовий чемпіон та призер обласних змагань з боротьби дзюдо та самбо, чемпіон України з універсального бою в м.Коблево серед юнаків 11-12 років

  • Номінація «Талант року»

Шарова Валерія, учениця 6 класу ЗОШ №28, переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка; переможець обласного етапу конкурсу літературної творчості «Крізь терни до зірок»,обласного конкурсу читців, присвяченого творчості Нестайка, обласного екологічного фестивалю «Земля наш спільний дім», обласного конкурсу читців «Таланти твої Україно», міського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика

Пташник Михайло, вихованець «Народного художнього колективу» гуртка «Рукоділля» центру творчості дітей і молоді, учень 6 класу ЗОШ №26- диплом Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість», переможець обласного телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочка засвітись», конкурсу дитячої творчості «Космічні фантазії»

Григорчук Крістіна,  вихованка «Народного художнього колективу» студії естрадної пісні центру творчості дітей і молоді, учениця 3 класу ЗОШ №6, володарка І премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Форум мистецтв» (м.Дніпро), ІІІ премії на Всеукраїнському фестивалі «Мамина Весна», Гран-прі на ІІІ обласному конкурсі патріотичної пісні, на IV міському фестивалі «Зоряні діти»

Оргіш Ірина, вихованка «Народного художнього колективу» творчого об’єднання «Візерунки» гуртка «В’язання»,  «Народного художнього колективу» хорової студії «Струмочок» центру творчості дітей і молоді, учениця 9 класу міської гімназії №3, переможець ХІІІ Міжнародного хорового фестивалю в Польщі («Mundus cantat»), ХІІ Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули» в «Світі талантів» (м.Одеса), обласного телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко засвітись»

Міщенко Анастасія, вихованка гуртка «Юний ерудит» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 11 класу СЗОШ №12, срібний призер в особистому заліку чемпіонату України з ігор «Що?Де?Коли?» серед школярів, учасниця-команди, яка є бронзовим призером ХІІ Чемпіонату Європи з гри Що?Де?Коли?» (м.Гомель)

Кіпчук Анна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 9 класу ЗОШ №30, абсолютна переможниця  Всеукраїнського хакатону для учнівської молоді «Х REALITYHACK» (м.Луцьк), учасниця першої Житомирської студентсько-учнівської конференції «Теорія і практика розвитку дисциплін природничо-математичного циклу», VI з’їзду обдарованої молоді Житомирщини

Осипчук Дмитро, вихованець гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень 9 класу ЗОШ №8, переможець Відкритої міжрегіональної виставки-конкурсу з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель 2018 (м.Бровари); І місце в обласній виставці-конкурсі «Науково-технічна творчість», номінація «Бронетехніка»

На виконання розпорядження міського голови від 19.10.2018 №954. Вихованці Житомирської міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко» (керівники  Гузун Тетяна Михайлівна і Гузун Михайло Семенович) отримають стипендію міського голови у розмірі 3000 грн:

Волковська Катерина, учениця 9 класу ЗОШ №5

Добровольський Ярослав, учень 9 класу ЗОШ №6

Харчук Олександр, учень 9 класу ЗОШ №6

Учні Житомирської гуманітарної гімназії №23:

Бойко Даніл, 9 клас

Бучик Олександр, 9 клас

Вівсик Софія, 10 клас

Гарбовський Євген, 9 клас

Невмержицький  Микита, 8 клас

Покраса Анастасія, 8 клас

Стахурський Давид, 8 клас

Чернецький Іван, 9 клас

Чудовський Нікіта, 8 клас

Юзефович Олександра, 9 клас

Українець Анна, учениця 9 класу ліцею №25

Міхнєвич Даніїл, учень 8 класу ліцею №25

Синеуцький Олександр, учень 8 класу ЗОШ №26

Соловйов-Меланченко Артем, учень 8 класу ЗОШ №33

Романенко Марія, учениця 9 класу ЖМК

Упир Надія, учениця 7 класу ЗОШ №35

Упир Наталія, учениця 7 класу ЗОШ №35.