20 листопада, в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера  відбулося урочисте святкування 25-ти річчя загальноосвітньої україно-італійської школи з інклюзивною освітою «ВСЕСВІТ».

    Приватна християнська школа «Всесвіт» – відчинила свої двері для учнів 1994 року. Від початку роботи керівництво закладу зробило своєю метою інклюзивне навчання та духовно-моральне виховання дітей, сприяння інтелектуальному розвитку, створення умов для реалізації індивідуальних здібностей і талантів кожного учня.

    Шкільна програма навчання  у школі «Всесвіт» включає обов’язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограму з вивчення італійської і англійської мови, а також широкий вибір факультативів, гуртків за інтересами.

    З нагоди відзначення 25-річчя школи у організували святковий концерт. Слова привітання  цього дня прозвучали від гостей свята, батьків та випускників.  Вагомий внесок у педагогічну працю колективу навчального закладу на чолі з директором Марією Левченко та відмінні успіхи в навчанні вихованців школи відзначив і директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук.

«Вітаю школу «Всесвіт» з 25-річним ювілеєм! Ваша робота  є надзвичайно важливою, тому що саме ви формуєте особистість, характер та знання тих, хто буде творити майбутнє нашого міста. Щиро дякую колективу школи  за щоденну  важку  і таку необхідну працю. Бажаю учням і вчителям  натхнення та нових звершень!» .–  зазначив директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук.