Буковець – 2020

      8-13 січня 2020 року у селищі Буковець, Верховинського району, Івано-Франківської області в засніжених Українських Карпатах пройшов Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників “Буковець – 2020”.

      Житомирську делегацію представляли команди “Фортекс” міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, тренер Уланова Лариса та команда Радомишльської СЮТ, тренер Ніколаєв Антон. На збори прибули команди з усіх куточків України, 8 – старшої вікової групи та 11 – молодшої.

За результатами змагань переможцями та призерами стали:

  1. Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період:

 І командне місце – команда “Фортекс”,  молодша група:

–   Зіновчук Олександр (ЗОШ №5) – капітан команди;

–   Пусь Катерина (ЗОШ №26);

–   Ткачук Артур (ЗОШ №26);

–   Копай-Гора Діана (ЗОШ №27);

–   Заєць Олександра (Ліцей №2);

–   Михайлицький Богдан (Радомишльська СЮТ);

–   Бернацький Олександр (Радомишльська СЮТ).
ІІ командне місце – команда “Фортекс” старша група:

–  Федоренко Дмитро (ЗОШ №26) – капітан команди;

–  Топчай Олексій (ЖАДК);

–  Покотило Микита (школа “Всесвіт”);

–  Воронова Вікторія (ЗОШ №26);

–  Войтенко Анастасія (ЗОШ №26);

–  Слобожан Даніела (ЗОШ №26);

–  Сторожев Глєб (Радомишльська СЮТ).
IV командне місце – команда “Ж-2”:

–  Степаненко Катерина (Радомишльська СЮТ) – капітан команди;

–  Орищенко Вікторія (Радомишльська СЮТ);

–  Батін Тигран (“Фортекс”, ЗОШ №27);

–  Галицький Владислав,(Радомишльська СЮТ);

–  Вертелецький Олег (Радомишльська СЮТ);

–  Тищенко Володимир (Радомишльська СЮТ).
VI  командне місце – команда “Ж-3”:

–  Севрук Ілля (ЗОШ №27) – капітан команди;

–  Стаднік Георгій (ЗОШ №27);

–  Ткачук Дарина (ЗОШ №26);

–  Клочко Іван (ЗОШ №26);

–  Неселовський Ілля (ЗОШ №26);

–  Праздніков Віталій (ЗОШ №5).

  1. Домедична допомога:

ІІ командне місце – команда “Фортекс” молодша група

        3. Змагання з волейболу:
ІІ командне місце
– “Фортекс” молодша група

ІІІ командне місце – “Фортекс” старша група
        4. Змагання з настільного тенісу:
ІІІ особисте місце
– Заєць Олександра (Ліцей №2);

ІІІ особисте місце – Незнайко Юлій;
ІІІ загальнокомандне місце.
         5. Конкурс стінівок:
ІІ командне місце

          6. Фестиваль “Рятувальники мають талант”:
лауреат фестивалю команда “Фортекс”.