ДВІ ЖИТОМИРСЬКІ МІСЬКІ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІ СПОРТИВНІ ШКОЛИ ОБ’ЄДНАЮТЬ


  25 березня на черговій сесії Житомирської  міської ради прийнято рішення  «Про припинення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 шляхом приєднання до Дитячо-юнацької спортивної школи  №2».

    В рішенні йдеться: «З метою підвищення якості освітніх послуг, що надаються громаді міста, створення належних та безпечних умов перебування дітей у навчальних закладах, задля подальшої економії та раціонального використання бюджетних коштів, міська рада вирішила, після проведення припинення життєдіяльності Дитячо-юнацької спортивної школи №1 змінити найменування «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» на «Дитячо-юнацька спортивна школа Житомирської міської ради».

    Під час розгляду питання були надані роз’яснення:  в приміщенні ДЮСШ №1 поки залишається відділення «Шахи», яке згодом переїде у нове виділене приміщення за адресою вул. Київська, 9 після проведення в ньому ремонтних робіт.

    Департамент освіти на комісіях озвучив пропозицію передати вивільнені приміщення ДЮСШ №1 у користування ЗОШ№36 для утримання початкових класів, які перебувають наразі в приміщеннях  ЖДНЗ №21.

    Вивільнення чотирьох приміщень ЖДНЗ №21 дасть змогу створити 60 додаткових місць для дітей раннього та дошкільного віку, розвантажити чергу та зняти перевантаження дітьми функціонуючих груп ЖДНЗ №21  (на 100 місцях утримується 127 дітей).

  Буде забезпечено повне збереження та подальше цільове використання рухомого та нерухомого майна, що перебувало на балансі Дитячо-юнацької спортивної школи №1 та передати правонаступнику, виключно для задоволення освітніх потреб житомирської громади у системі позашкільної освіти міста зі спортивним та фізкультурно-оздоровчим напрямками.