Наказ про пробне ЗНО

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

15.03.2018 р. м. Житомир № 96

Про організаційне забезпечення

проведення пробного

зовнішнього незалежного

оцінювання для випускників

закладів освіти міста

Житомира 2018 року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання» та з метою організації проведення пробного тестування на базі закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих управлінню освіти Житомирської міської ради,

НАКАЗУЮ :

1.Керівникам закладів загальної середньої освіти всіх типів та форм власності:

1.1.Забезпечити участь учнів 11-х класів, які зареєструвалися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, у тестуванні у такі терміни:

24 березня 2018 року – з української мови і літератури;

31 березня 2018 року – з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;

1.2. Провести з учасниками пробного ЗНО додаткові інструктажі з питань підтвердження наявності реєстрації на пробне ЗНО.

1.3. Провести додатково інформування учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання про вимоги наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання».

1.4. Визначити наказами по закладах відповідальних за супровід учнів до пунктів тестування та надати їм уточнені списки учасників тестування, поклавши на них відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей.

1.5.Провести з учасниками зовнішнього незалежного оцінювання додаткові інструктажі з техніки безпеки та правил дорожнього руху, перевірку та наявність документів, що засвідчують особу учасника тестування.

1.6. Зобов’язати супроводжуючих вчителів забезпечити оптимальний маршрут до пункту тестування від закладу освіти та супровід учнів на шляху із пункту тестування.

1.7.Залучити представників батьківської громадськості до супроводу учнів до пунктів тестування та на зворотному шляху.

1.8.У разі неявки учня на тестування зобов’язати класного керівника надати супроводжуючому оперативну інформацію щодо причин неявки учня.

1.9.Внести зміни в графік роботи 11-х класів в день тестування (у разі потреби при 6-денному режимі роботи), при цьому забезпечити виконання навчальних планів і програм шляхом, визначеним педагогічною радою закладу.

2. Визначити для проведення пробного зовнішнього оцінювання керівниками пунктів тестування та їх заступниками наступних керівників:

– ЗОШ № 5 – директора Кононенко Ж.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Левандовську І.Г.,

– ЗОШ № 28 – директора Глінчевську Я.А. та заступника з навчально-виховної роботи Стрельченко О.Б.,

– ліцей № 2 – директора Полулях В.І. та заступника з навчально-виховної роботи Кондратюк Г.М.;

– СЗОШ № 16 – директора Карпця В.М. та заступника з навчально-виховної роботи Кондратенко Т.П.

2.1.Підтвердити Вінницькому регіональному центру оцінювання якості освіти наступну інформацію про мережу пунктів проведення пробного ЗНО 2018 року:

Назва закладу

Адреса

Телефон

Керівник

1

Ліцей № 2 м. Житомира

10007,

м. Житомир,

вул. Саєнка, 56

42-95-35

55-46-02

Полулях Валентина Іванівна

2

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

10020

м. Житомир,

вул. Клосовського, 16

25-32-52

Кононенко Жанна Василівна

3

Житомирська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16

10031,

м. Житомир,

вул. Тараса Бульби-Боровця, 15

25-43-79

Карпець Володимир Миколайович

4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

10031,

м.Житомир,

вул.Тараса Бульби-Боровця, 17

25-97-66

Глінчевська Яніна Анатоліївна

3. Керівникам пунктів тестування:

3.1. Підготувати до 24.03.2018 року підпорядкований заклад освіти для функціонування в режимі пункту тестування відповідно Інструктивно-методичних матеріалів для підготовки та проведення ЗНО.

3.2. Провести до 24.03.2018 року додаткове навчання інструкторів та старших інструкторів пункту пробного тестування відповідно Інструктивно-методичних матеріалів для підготовки та проведення ЗНО.

3.3. Провести до 24.03.2018 року додатковий інструктаж чергових для проведення пробного ЗНО відповідно Інструктивно-методичних матеріалів для підготовки та проведення ЗНО.

3.4. Забезпечити безпечне перебування учнів в пункті тестування.

3.5. Забезпечити безперебійне функціонування систем енерго -, водопостачання та чергування працівників, відповідальних за роботу систем життєзабезпечення закладу освіти.

3.6. Забезпечити чергування медичного працівника закладу та наявність медикаментів у медпункті.

3.7. Взяти під особистий контроль безперебійну роботу системи телефонного зв’язку закладу освіти з метою оперативного реагування на позаштатні ситуації під час проведення пробного ЗНО.

3.8. Забезпечити пропуск до пункту тестування учнів тільки по документах, визначених при реєстрації.

3.9. Взяти участь 20.03.2018 року в інструктивно – методичній нараді керівників пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на базі ОІППО, початок наради о 10.30 год.

4. Спеціалісту управління освіти Єрмаковій О.О.:

4.1. Спільно з Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти забезпечити проведення до 20.03.2018 року робочої наради з керівниками пунктів тестування та їх заступниками з питань підготовки до функціонування пунктів пробного тестування та навчання інструкторів та чергових пунктів пробного тестування.

4.2. Систематично проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу з питань підготовки учнів до проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти Р.Л. Кошевич.

Начальник управління освіти В.В.Арендарчук

Заступник начальника

управління освіти

Кошевич Р.Л.

Єрмакова О.О.