Пам’яті жертв Голодоморів в Україні

Учні та педагоги ліцею #4 вшанували пам’ять жертв Голодоморів. До підніжжя пам’ятника «Сумуючий янгол» школярі поклали квіти. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх жертв голодоморів у 1921-22рр. 1932-33рр та 1946-47рр. Вічна Пам’ять!

Читати далі
Пункти Незламності на базі закладів освіти

   Пункт Незламності – це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.    У разі тривалого аварійного відключення електроенергії пункти Незламності є острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності. Вони функціонують цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування. Тут можна погрітися, випити гарячого чаю з печивом та зарядити телефон!     Адреси пунктів…

Читати далі
Говорімо Українською. Проєкт триває

    Розмовні клуби, де діти-переселенці опановують українську мову, функціонують у трьох ліцеях Житомирської громади. На щотижневих зустрічах вчителі у ігровій формі допомагають школярам покращити знання і з кожним разом говорити українською учням вдається все краще. Мова-це зброя!

Читати далі
День народження ліцею № 3 м.Житомира
Читати далі
Частинка душі рідній Житомирщині

Виставка творчих робіт присвячена Житомирщині відбулась у ліцеї №30 м. Житомира. Більше 40 робіт представили учні та вчителі закладу. Роботи із дерева, ляльки мотанки, вироби із природничого матеріалу школярі 1-11 класів готували до виставки місяця, представлені і колективні роботи. Кожен із учасників створив роботу із любов’ю до свого рідного міста та Житомирщини.  

Читати далі