Позашкільна освіта

Позашкільна освіта м. Житомира – 2022.

Талановиті та обдаровані: досягнення вихованців Розкриття дитячої обдарованості, підтримка інтересу до навчання, удосконалення творчих умінь і навичок, створення умов для реалізації природних обдарувань – такий підхід сприяв досягненню високих результатів вихованців закладів позашкільної освіти, підпорядкованих департаменту освіти Житомирської міської ради. Вихованці Житомирського Центру творчості дітей і молоді стали переможцями і призерами фестивалів і конкурсів різного…

Читати далі
Чемпіонаті України із самбо

Вітаємо переможців! Вихованка Житомирської ДЮСШ Віолетта Кумечко здобула першість на чемпіонаті України із самбо серед юнаків та дівчат старшого віку. Змагання тривали із 3 по 5 лютого у Львові. За результатами турніру призеркою стала ще одна вихованка ДЮСШ Протасевич Олександра. Вона здобула третє місце у змаганнях. Бажаємо переможцям підкорення нових вершин.

Читати далі
Спорт- це здоров’я

Футбольний турнір відбувся у ліцеї №34. За першість змагалися команди учнів та вчителів закладу. Упродовж турніру зберігалась інтрига – кому дістанеться футбольна першість? Вчителі виховали справжніх спортсменів, які і стали переможцями!  

Читати далі
“Крути”

Січень насичений історичними подіями становлення Української держави. 105 років тому біля станції «Крути» відбувся бій. “У цей надважкий для країни час департамент освіти знайшов можливості для проведення та зйомок реконструкції бою під Крутами, де 300 гімназистів стримували більшовицьку навалу і ціною власних життів затримали ворога на шляху до столиці”.-директор департаменту Валентин Арендарчук та автор ідеї…

Читати далі
Акції «Благодійна гривенька» для придбання квадрокоптерів

Два квадрокоптери для військовослужбовців, які захищають кордони України, передали сьогодні освітяни Житомира. Ініціаторами акції були директор ліцею #№23 Ігор Баранов та департамент освіти Житомирської міської ради. Дрони закупили за кошти, які вдалося зібрати упродовж акції «Благодійна гривенька». Загалом за місяць проведення акції зібрали понад 370 тисяч гривень. Ми тримаємо освітньо-волонтерський фронт! Разом до перемоги!

Читати далі