Шановні батьки та учні!

Заклади загальної середньої освіти ЖМОТГ з  23 березня 2022 року   готуються до відновлення навчання школярів за технологіями  дистанційної освіти.

На сайті департаменту освіти у  головному меню є розділ «Дистанційне навчання в ЗЗСО» .

Відкривши розділ «Дистанційне навчання в ЗЗСО», ви  побачите умовну позначку  освітнього закладу, в якому навчається ваша дитина, відкривши її, перейдете за  посиланням  на розклад уроків освітнього закладу, який  буде постійно оновлюватися.

Надаємо перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

 1. “Навчання без меж” – спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебаченняMEGOGOКиївстар ТБ1+1 videosweet.tvVoliaTV.
 2. МОН спільно з компанією Google Україна створилиВсеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів.
 3. Усі охочі можутьвикористовувати платформу “Всеукраїнська школа онлайн”, що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв’язку з учнями. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді.
 4. Щоденні онлайн-зустрічіо 13.00 та 20.00  із сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти.
 5. МОН у співпраці з дитячим психологом підготувалосерію інформаційних матеріалів “Психологічна турбота від Світлани Ройз”.
 6. Педагоги та дитячі психологи за підтримки Міністерства освіти і науки запустилителеграм-канал “Підтримай дитину“. 
 7. Розробленодитячий інформаційний комікс, як поводитися під час воєнного стану, – збірку інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.
 8. Через звернення здобувачів освіти до усього світу МОН об’єднуєу “Голос нашої держави сьогодні”.

Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям під час воєнного стану долучитися до дистанційної освіти на  безоплатній основі.

Дистанційна школа “Атмосферна школа” надає безкоштовний доступ до пакету “Слухач” із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі.

 1. Дистанційна школа “Оптіма” відкрила безоплатний доступ до річних матеріалів для 1-11 класів. Після реєстрації усі охочі отримають посилання та паролі для входу.
 2. Дистанційна школа “DAR“відкрила навчальну платформу для учнів 7-11 класів.
 3. Академія сучасної освіти “А+” створила онлайн-проєктдля всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять у Zооm.
 4. Команда “Jamm School” організувала дистанційну школудля учнів 5-11 класів.
 5. Платформа сучасної освіти “ThinkGlobal Online” доєднує до живих уроків, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для діток. Стежте за розкладом.
 6. Дистанційна школа “Liko Education Online” для всіх охочих відкриває безплатний доступ до навчання на платформі “Liko Education Online”. Інструкція для реєстрації на навчання (2-11 класи) за посиланням.
 7. “Alterra School” відкриває екстернат-платформу. Користувачі зможуть отримати доступ до матеріалів і тестів. Подробиці тут.
 8. Освітня платформа “OkStudy” розпочала безоплатні щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюється в Telegram-каналі.
 9. Комп‘ютерна академія “ШАГ” організувала безкоштовну серію онлайнових майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. За оновленнями стежте на сайті.
 10. Науковий ліцей Клима Чурюмова відкрив реєстраціюна онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від учених, митців, цікаві інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу. Протягом дня планують регулярні ввімкнення психологів.
 11. Центр дистанційної освіти “Джерело” надасть вільний доступ до повного пакету “Слухач” (1-11 класи) для самонавчання. Реєстрація за посиланням.
 12. Проєкт “School Navigator” надасть доступ до записів уроків, а також уроків у режимі реального часу українською, англійською та російською мовами. Реєстрація тут.
 13. Математична онлайн-платформа “GIOS” відкрила безкоштовне під‘єднання до платформи, реєстрація за посиланням.
 14. Науково-дослідницька школа “Базис” спільно з Viber-спільнотою “Школа інфо“проводять освітню ініціативу для учнів початкової та середньої школи України.
 15. Всеукраїнський освітнійпроєктдля підлітків від We benefit together – компанії, яка займається поповненням кадрового резерву у сфері ІТ із метою створення продуктів для ІТ-компаній. На час воєнних дій навчання та тестування проводиться безплатно.
 16. Мережа навчальних закладів М`Аndryk International Schoolзапрошує учнів 1-8 класів до безоплатних онлайн-уроків із нашими відчайдушними вчителями, які не зважаючи на ситуацію, хочуть усіма силами допомогти дітям почуватися у безпеці, ділитися усмішками та знаннями.
 17. Нова Українська Школаорганізувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із учителями.
 18. Платформа Кампстервідкрила безкоштовний доступ до курсів на платформі.
 19. Alterra schoolвідкриває екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT і дає доступ до матеріалів та тестів.
 20. Eruditoнадає вчителям 3-4 класів початкової школи готовий контент та домашку без паперу. Також діти можуть використовувати Erudito окремо, як застосунок, в період, коли немає доступу до школи, але є інтернет.Google play. App store.

Видавництва, які надають безкоштовний доступ до книг: 

 1. Дитячі книжки видавництва “Ранок“;
 2. Книгарня Yakabooнадала безоплатний доступ до книжок в мобільному додатку.

ТБ-платформи відкрили безкоштовний доступ до мультиків та уроків:

 1. MEGOGO;
 2. Volia TV;
 3. Київстар ТБ.