Складання присяги слухачами підготовчої програми Корпусу миру США в Україні


25 жовтня 2018 року в Українському домі (м. Київ) відбулася церемонія складання присяги слухачами підготовчої програми Корпусу миру США в Україні. Корпус Миру США – це нерелігійна, неполітична організація, яка з 1992 року працює в Україні у таких напрямках, як робота з молоддю, громадами та навчання англійської мови.

На запрошення Корпусу миру США в Україні участь у заході брав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Директор Корпусу миру США в Україні Майкл Кетовер подякував представникам громад України за  важливий внесок у процес професійного та культурного обміну між Україною та США та висловив сподівання на продовження плідної співпраці у майбутньому.

Нагадаємо, що з 24 серпня  по 22 жовтня 2018 року в ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №36  м. Житомира працювали слухачі підготовчої програми  групи 53 за проектом «Викладання англійської мови як іноземної»), які навчилися співпрацювати з українськими колегами та набули знань і навичок, що знадобляться їм для успішної дворічної роботи на благо України.

Чекаємо на слухачів підготовчої програми Корпусу миру США в Україні в закладах загальної середньої освіти міста у наступному 2019 році!