У ЖИТОМИРІ 949 ВИПУСКНИКІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


    В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 7 липня, відбулось тестування з англійської мови.

   За інформацією департаменту освіти Житомирської міської ради, в зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови взяли участь 949 випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту. Зареєструвалися  на тестування з англійської мови  960  випускників. Не з’явилися на тестування 11 випускників, які не використовуватимуть сертифікат з англійської мови для вступу до вищих навчальних закладів. Скарг від батьків, учасників ЗНО щодо порушень процедури проходження ЗНО не надходило.

   Довідково: сьогодні, 8 липня правильні відповіді на завдання тестів будуть опубліковані за посиланням: https://osvita.ua/test/answers/74790/. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 72 тестові бали. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії.  Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня. Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.