Вручення винагороди педагогічним працівникам та учням

27  грудня 2018р.  на базі  Центру творчості дітей і молоді   відбулось вручення  винагороди педагогічним   працівникам та учням загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста Житомира за підсумками І семестру 2018 р.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних математиків:

за І місце в розмірі по 500 грн. кожному:

Вісковатих Тетяні, учениці 10 класу ЗОШ №21

Гарбару Дмитру, учню 10 класу міського колегіуму

Вільчинському Дмитру,  учню10 класу ЖСШ №20

Журавльову Андрію, учню 9 класу  м/л при ЖДТУ

Пазичу Артему, учню 10 класу м/л при ЖДТУ;

за ІІ місце в розмірі по 250 грн. кожному:

Кочубею Костянтину, учню 10 класу ліцею №25

Киричук Ірині, учениці 11 класу міського колегіуму

Бондарчуку Тимофію, учню 10  класу м/л при ЖДТУ

Ворожбітову Олександру,  учню 9 класу ліцею №25

Власенко Вікторії, учню 10 класу м/л при ЖДТУ.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів  у розмірі по 1000 грн. кожному:

Білошицькому Владу, учню 9 класу ЗСШ № 16

Зіневичу Валентину, учню 10 класу ЗСШ № 16

Соколовському Максиму, учню 10 класу ЗСШ № 16

Бондарчук Анастасії, учениці 9 класу ЗСШ № 16

Лайчуку Іллі, учню 11 класу ЗОШ № 27.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних фізиків у розмірі по 500 грн. кожному:

Покатілову Івану, учню 11 класу м/л при ЖДТУ

Хабазнє Дмитру, учню 11 класу м/л при ЖДТУ

Жембровській  Олені, учениці 11 класу м/л при ЖДТУ

Заруцькому Оресту, учню 10 класу ЗОШ №19

Говоруну Андрію,учню  9 класу ЗОШ №21

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних інформатиків у розмірі по 500 грн. кожному:

Шкаєву Павлу, учню 10 класу ЗОШ №17

Гончаренку Євгенію, учню 10 класу ЖМГ №3

Гребенюку Дмитру, учню 10 класу ЗОШ №8

Кочубею Костянтину, учню10 класу ліцею №25

Ігумнову Олександру, учню 9 класу ліцею №25

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних правознавців у розмірі по 250 грн. кожному:

Деревляному Давиду, учню 9 класу м/л при ЖДТУ

Хортюк Діані, учениці 10 класу м/л при ЖДТУ

Харині Анастасії, учениці 10 класу м/л при ЖДТУ

Куліку Ігорю, учню 10 класу м/л при ЖДТУ

Йолкіну Даніїлу, учню 10 класу м/л при ЖДТУ

Герасимовій  Алісі, учениці 10 класу ЗОШ № 5, вихованці ЖМЦНТТУМ;

Небесній Олені, учениці 10 класу ЗОШ № 27, вихованці ЖМЦНТТУМ;

Остапенко Карині, учениці 11 класу ЗОШ № 27, вихованці ЖМЦНТТУМ ;

Кулик Єлизаветі, учениці 10 класу ліцею № 25, вихованці ЖМЦНТТУМ;

Вісковатих Тетяні, учениці 10 класу ЗОШ № 21, вихованці ЖМЦНТТУМ.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних біологів у розмірі по 250 грн. кожному:

Близнюк Анні, учениці 11 А класу міського колегіуму

Васянович Ользі, учениці 11 А класу міського колегіуму

Гринець Карині, учениці 11 А класу міського колегіуму

Киричук Ірині, учениці 11 А класу міського колегіуму

Близнюк Олександрі, учениці 11 А класу міського колегіуму.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних хіміків у розмірі по 250 грн кожному:

Кухарчук Анна, учениці 10 класу гуманітарна гімназія №23

Павлюк Лідія, учениці 11 класу ЗОШ № 6

Войтенко Валерія, учениці 10 класу ЗОШ № 5

Лабунцю Артему, учню 9 В класу ЗОШ № 19

Огородніковій Дарині, учениці 9 Б класу СЗОШ № 12.

Учням-переможцям Всеукраїнського турніру юних економістів у розмірі по 250 грн. кожному:

Козаківській Анастасії, учениці 11 А класу міського колегіуму

Салімонович Марії, учениці 11 А класу міського колегіуму

Ковальчук Марині, учениці 11 А класу міського колегіуму

Воробйову Андрію, учню 11 В класу міського колегіуму

Лозанюк Катерині, учениці 11 В класу міського колегіуму.

Переможцям міського конкурсу «Вчитель року»  в розмірі по 2500 грн. кожному:

у номінації «Основи здоров’я»

Савицькій Тетяні Болеславівні, вчителю основ здоров’я ЗОШ №26

Ставінській Наталії  Валеріївні, вчителю основ здоров’я ЗОШ №7

у номінації «Географія»

Жуковській Наталії Володимирівні, вчителю географії ЖМГ №3.

 

Лауреатам конкурсу «Вчитель року» ( диплом ІІ ступеня) в розмірі по 2000 грн. кожному:

у номінації «Основи здоров’я»

Юдіній Яніні Іванівні, вчителю основ здоров’я ЖМГ №3

у номінації «Географія»

Юхимчук Аллі Василівні, вчителю географії ЗОШ №14.

 

Лауреатам конкурсу «Вчитель року» (диплом ІІІ ступеня) в розмірі по 1600 грн. кожному:

у номінації «Основи здоров’я»:

Гошко Вікторії Вікторівні, вчителю основ здоров’я ЗОШ №27;

у номінації «Географія»

Лєх Яні Володимирівні, вчителю географії ЗОШ №27.

 

Переможцю міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019» у розмірі 2500 грн.

Шаріпову Дмитру Сергійовичу, керівнику гуртка загальної фізичної підготовки ШЮД.

Переможцям міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» в розмірі по 1500 грн. кожному:

Соколюк Лілії Йосипівні, практичному психологу  ліцею при ЖДТУ

Сторожук Ірині Миколаївні, практичному психологу ЖМК.

Лауреату міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (диплом ІІ ступеня) в розмірі 1000 грн.

Подорожній Юлії Петрівні,  соціальному педагогу ЗОШ №14.

          Лауреату міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (диплом ІІІ ступеня) в розмірі  500 грн.

Білявській Олені Станіславівні, практичному психологу ВЗОШ.

Педагогам, які підготували переможців регіональних та Всеукраїнських учнівських турнірів з предметних дисциплін в розмірі по 500 грн. кожному:

Таргонському Андрію Леонідовичу, керівнику гуртка МЦНТТУМ

Семенюк Наталії Іванівні, вчителю математики ЗОШ № 27

Лук’янчук Наталії Володимирівні, вчителю математики ЗОШ № 1

Ломовцевій Аллі Василівні, вчителю математики гімназії № 3

Коноваловій Ларисі Леонідівні, вчителю математики ЗОШ № 6

Опанасюку Анатолію Миколайовичу, керівнику гуртка МЦНТТУМ, вчителю фізики ЗОШ № 5

Хомчуку Василю Васильовичу, вчителю фізики ЗОШ № 21

Жуковському Сергію Станіславовичу, вчителю інформатики ліцею       № 25

Кашуку Олександру Миколайовичу, вчителю інформатики ЗОШ № 7

Тарасюку Миколі Дмитровичу, вчителю інформатики ЗОШ № 17

Біляченко Тетяні Миколаївні, вчителю інформатики міського колегіуму

Сахнєвич Ользі Володимирівні, вчителю правознавства ЗОШ № 32, керівнику гуртка  «Правознавець» ЖМЦНТТУМ

Ковтуну Юрію Васильовичу, вчителю правознавства ліцею при ЖДТУ

Умінській Юлії Михайлівні, вчителю економіки міського колегіуму

Рудницькій Христині Олександрівні, вчителю біології міського колегіуму

Ващук Олені Василівні, вчителю хімії ЗОШ № 19

Погодіній Ганні Євгенівні, вчителю хімії гуманітарної гімназії № 23

Гультяєвій Ользі Олексіївні, вчителю хімії ЗОШ № 6

Федоренко Ярославі Миколаївні, вчителю хімії ЗОШ № 5

Ільченко Ларисі Олександрівні, вчителю хімії  СЗОШ № 12.

Педагогам, які підготували переможців  Всеукраїнського турніру юних раціоналізаторів  у розмірі по 1500 грн. кожному:

Хмарі Володимиру Олександровичу, керівнику гуртка «Радіо-конструювання» МЦНТТУМ

Штику Андрію Петровичу, керівнику гуртка «Юний винахідник» МЦНТТУМ, вчителю фізики ЗСШ №16.

Вітаємо!