Департамент освіти Житомира
2.72K subscribers
1.86K photos
89 videos
4 files
188 links
Найсвіжіші новини в сфері освіти Житомира, важливі повідомлення, комунікація з батьками та учнями.
Download Telegram
28 вересня у сесійній залі міської ради відбувся захід присвячений Дню працівників освіти.

Освітянську спільноту Житомирської громади привітали міський голова Сергій Сухомлин, секретар міської ради Віктор Клімінський, голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань Людмила Зубко та директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.

Понад 80 освітян нагороджені подяками, сертифікатами, грамотами та дипломами

🔹за високі результати участі учнів у НМТ
🔸за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти на міжнародному рівні
🔹за поширення передового педагогічного досвіду
🔸за підготовку учнів та вихованців - переможців різноманітних конкурсів
🔹за перемогу на Всеукраїнському етапі конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів
🔸за якісну підготовку до нового 2023-2024 навчального року
🔹за створення та чітку роботу тимчасового екзаменаційного центру для проведення вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти у 2023 році

Керівників профспілок нагородили Нагрудними знаками Федерації профспілки України «Профспілкова звитяга» та «Профспілковий лідер».

Бажаємо усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та щасливого майбуття у вільній, самостійній і незалежній Україні!

Віримо у Збройні Сили України! Віримо в перемогу! Все буде Україна!

Більше фото за посиланням.
Усі ми шукаємо найкращого сантехніка, коли робимо ремонт або механіка, якщо потрібно полагодити щось у машині. Робітничі професії необхідні завжди. Тому вкрай важливим сьогодні є трансформація профтехосвіти, зокрема для розвитку економіки регіону.

Сьогодні закінчився робочий візит профосвітян Житомира на Рівненщину! У другий день ми відвідали ДНЗ «Здолбунівське вище ПТУ залізничного транспорту» та Квасилівський професійний ліцей.

Усі заклади, які ми побачили протягом поїздки дійсно потужні профтехи, орієнтовані на учня, на потреби регіону, вони не бояться діяти, змінюватись та постійно знаходять шляхи для розвитку. Так, закладам ще є над чим працювати, однак вже діючі навчально-практичні центри - це те, до чого прагне Житомир.

Сьогодні говорили про процес аналітики ринку праці, роботу з випускниками, профорієнтацію, необхідність та організацію навчання керівного складу, важливість навчання дітей бути підприємливими.

Щиро дякуємо директору департаменту освіти і науки РОВА Петру Коржевському за досвід, а нашим друзям з Естонії - старшому проектному менеджеру ESTDEV Анні Сілем та проектному менеджеру у сфері управління державними школами МОН Естонії Раулю Аммеру за організацію та відповіді на усі питання!
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників освіти!
Бажаю вам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, успіхів у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, енергії, злагоди у вашій душі та миру.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Натхнення, мудрості й терпіння на освітянському фронті.

Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!

З повагою директор департаменту освіти Валентин Арендарчук
Ліцеїсти Житомира взяли участь у Всеукраїнському конкурсі
"Математичний занзібар" для учнів 4-6 класів XХ Київського турніру математичних боїв імені Олесі Рубльової.

У конкурсі взяли участь учні із шести ліцеїв міста: ліцею №4, ліцею №5, ліцею №6, ліцею №21, ліцею №22, ліцею №28 та вихованці ЖМЦНТТУМ.

Впродовж 90 хвилин учні в командах розв’язували складні логічні та творчі математичні задачі.