Запрошуємо до участі в опитуванні


     Згідно з листами МОН України від 13.01.2020 №1/11-190  та Житомирської обласної державної адміністрації від 13.01.2020 № 310/1-20/15  інформуємо про  те, що  Міністерством освіти і науки України разом з  Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

    Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

  • отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
  • отримати інформацію про існуючі українські R&D;
  • переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
  • зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
  • налагодити системну комунікацію в трикутнику:держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

 

В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь – якої форми власності  до 31 січня 2020 р.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7

 

Контактна особа в Міністерстві – Двигун Оксана Валеріївна ((044)287-82- 07, ел. пошта: dvyhun@mon.gov.ua