ЖИТОМИР ВІДВІДАЛА МІСІЯ НІМЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО БАНКУ РОЗВИТКУ «КРЕДИТНА УСТАНОВА ДЛЯ ВІДБУДОВИ» (KFW)


У місті Житомирі 26 лютого 2020 року відбулась робоча зустріч міського голови Сергія Сухомлина з представниками Німецького державного банку розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW).

 Метою зустрічі було обговорення питань співпраці міста Житомира з Німецьким державним банком розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW) щодо реалізації проєктів: «Енергоефективність у громадах І», в рамках якого планується провести термореновацію 40 будівель закладів освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та «Енергоефективність у громадах ІІ», який передбачає реконструкцію 4-ох існуючих тягових підстанцій електротранспортної мережі та капітальний ремонт тролейбусного депо комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради.

 Під час візиту до міста Житомира представники Німецького державного банку розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW) відвідали об’єкти соціальної сфери, що були термомодернізовані в попередні роки в рамках програми співпраці міста з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО та об’єкти, що включені в інвестиційну програму проєкту «Енергоефективність у громадах І».

Експертні роботи та послуги будуть профінансовані в рамках проєкту «Енергоефективність в громадах ІІ» за рахунок коштів спеціального фонду,  створеного Урядом Федеративної Республіки Німеччини.

Зі слів  Олафа Цимельки,  директора по регіону Східна Європа, Кавказ, центральна Азія, KfW, проєкти «Енергоефективність у громадах І» та «Енергоефективність у громадах ІІ» впроваджуватимуться з консультативною пiдтримкою, зовнішнi технiчнi експерти будуть моніторити, в тому числi якість  робiт з термальної реновації будiвель у Житомирі. Також представники банку час від часу приїжджатимуть у наше місто з монiторинговими мiсiями.

«Коли ми заїхали в Житомир, перше враження було приємним… Я дякую Вам і всім, хто тут присутній, за співпрацю. Ми раді бути частиною історії вашого міста. Бачимо, що ви вже багато зробили, і проєкти, які реалізовуються у вашому  місті, –  це те, що входить в інтереси Німецького уряду», – відмітив  Олаф Цимелька, звертаючись до міського голови Сергія Сухомлина.