КОМАНДА «BEST KIDS» ЗОШ №19 М.ЖИТОМИРА – УЧАСНИК ПРОЕКТУ «ВІДКРИВАЙ УКРАЇНУ»


22 квітня, заступник міського голови Вікторія Краснопір зустрілася із командою «Best Kids» ЗОШ №19 м.Житомира, яка бере участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну».

Учасники проекту розповіли заступнику міського голови про сам проект та свої перші здобутки.

Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків у містах України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі та місті.

Головний меседж – формувати нову генерацію соціально активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді!

Процес реалізації проекту проходить на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

Молоді люди впевнені, що освітній проект «Відкривай Україну» – проект, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну.

Команда «Best Kids» вдало реалізувала і пройшла І етап з проектом «Гордість школи!». Діти провели акцію «Збережи деревце!», зібрали макулатуру, на отримані кошти закупили подарунки найкращим учням (спортсменам, переможцям предметних олімпіад, різних конкурсів та акцій). Свято вдалося, були задоволені діти, вчителі та батьки.

Наразі команда активно працює над ІІ міським етапом освітнього проекту «Відкривай Україну». Опитавши близько ста респондентів, з’ясували, що найбільшою проблемою м. Житомира є екологія, питання сміття та його переробки.

Учасники команди дізналися, що інвестори планують до кінця року запустити в Житомирі завод із переробки сміття за інноваційною технологією. Завод збираються збудувати на околиці Житомира.

Діти розповіли, що ЗОШ №19 м.Житомира уклала договір про співпрацю з КЗ позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради. Команда активно проводить майстер-класи із сортування сміття. Мета проекту – залучення якомога більше людей до свідомого використання природніх ресурсів. Учасники проекту прагнуть довести, що сортування сміття – це не довго та не складно. Одне із завдань ІІ етапу Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну» – це презентація проекту меру міста.

Командою «Best Kids» хочемо вдало реалізувати міський проект і пройти на Всеукраїнський етап.

Заступник міського голови подякувала команді «Best Kids» за активність, побажала успіхів у реалізації проекту та закликала не зупинятися на досягнутому та й надалі створювати та реалізовувати актуальні та важливі для житомирської громади проекти.