Організація харчування учнів у закладах загальної середньої освіти у 2020 році

Організація харчування у закладах загальної середньої освіти

    Житомирської міської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 17.12.2019  № 1368 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» вартість на 2020 рік

1) сніданків у м. Житомирі

–  для  учнів  1-4 класів складає 18,30 грн;

– для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі та с. Вереси, 18,30 грн  (8,35 грн – кошти місцевого бюджету, 9,95 грн – кошти батьків);

– для учнів 1-4 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, – 18,30 грн;

2) сніданків у с. Вересах

– для учнів 1-4 класів 14,05 грн.;

3) обідів у м. Житомирі для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, складала 21,70  грн.

4) обідів у с. Вереси для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської  ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, становила 16,69 грн.

   Вартість харчування на день однієї дитини, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи, в  закладах загальної середньої освіти визначає Міністерство праці та соціальної політики України.

Компенсаційні виплати за харчування учнів зазначеної категорії проводило управління праці та соціального захисту населення Корольовської та Богунської районних рад міста Житомира.

Розподіл коштів на організацію гарячого харчування дітей, облік і звітність за використання коштів, що виділялися на безоплатне харчування, здійснювався відповідно до чинного законодавства.

У закладах загальної середньої освіти проводиться відповідний моніторинг щодо забезпечення учнів різними видами харчування, а саме: охопленість учнів пільгової категорії 1- 4 класів гарячим харчуванням (сніданок та обід), охопленість учнів пільгової категорії 5-11 класів (обід), охопленість учнів 1-4 класів гарячим харчуванням (сніданок; обід на ГПД); забезпечення учнів 5-11 класів організованим гарячим харчуванням; організація дієтичного харчування; охопленість буфетною продукцією.

Контроль за організацією, забезпеченням та якістю харчування у закладі забезпечував керівник закладу, відповідальна особа за організацію харчування  та медичний працівник.

  Наказом керівника закладу на початку навчального року призначається особа відповідальна за організацію харчування дітей зі складу адміністрації, до обов’язків якої входить: координація діяльності з роботою медичного персоналу щодо контролю за харчуванням дітей; відпрацювання режиму і графіка харчування дітей, режиму чергування педагогічних працівників в обідній залі; опрацювання інформації щодо кількості дітей, які потребують гарячого харчування (у тому числі дітей пільгових категорій); контроль за додержанням дітьми правил особистої гігієни та вживанням готових страв, буфетної продукції; контроль за санітарно-гігієнічним станом обідньої зали тощо.

   Відповідно до санітарних правил і норм медичний працівник закладу здійснює щоденний контроль за якістю продуктів, що надходять до їдальні, умовами їх зберігання, дотриманням термінів реалізації і технології виготовлення страв, санітарно-протиепідемічним режимом харчоблоку, фактичним виконанням щоденного меню.

У закладах працює 2 комісії з контролю за організацією та якістю харчування: бракеражна комісія та комісія з громадського контролю.

До складу бракеражної комісії входять завідувач виробництвом, медичний працівник, кухар, представник адміністрації закладу, фізична особа-підприємець, яка забезпечує харчування у закладі.

  Бракеражна комісія здійснює щоденний контроль за якістю готових страв у шкільній їдальні. Бракераж сирої продукції здійснює фізична особа-підприємець, кухар із залученням медичного працівника закладу.

Комісія громадського контролю  перевіряє питання щодо організації та забезпечення харчуванням, якості готової продукції, дотримання санітарно-гігієнічних норм, матеріально-технічної бази шкільної їдальні. До складу комісії громадського контролю включено за згодою депутатів рад різних рівнів, представників батьківської громадськості, працівників закладу освіти, представників учнівського самоврядування.

Харчові продукти, що поступають на харчоблок, відповідають вимогам нормативно-технічної документації і супроводжувалися документами, що встановлюють їх якість і безпечність. Не допускається приймання харчових продуктів без супроводжувальних документів, з минулим строком зберігання, з ознаками псування.

  Забезпечують харчування школярів

– у м. Житомирі   переможці конкурсних торгів  фізичні особи-підприємці  на основі договорів, укладених між керівниками закладів та  фізичними особами-підприємцями про закупівлю послуг (послуги їдалень) за державні кошти;

– у с. Вересах кухар та кухонний працівник, які входять до штатного розпису закладу.

Харчування дітей організовувалося у відповідності до 3-х меню: для учнів 1-4 класів;  для дітей пільгових категорій; для дітей, які відвідують ГПД.

Дані  Примірні меню погоджені Житомирським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби у  Житомирській області.

На основі вказаних  меню приватним підприємцем спільно з медичним працівником закладу складається щоденне  робоче меню.

У всіх закладах організовано питний режим. В обідній залі встановлено бачок з охолодженою кип’яченою водою.

 

Перелік пільгових категорій учнів

у закладах загальної середньої освіти  та навчально-виховних комплексах

 

п/п Категорія
1. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування
2. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»
3. Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах
4. Діти, один із батьків яких

1) захищав/захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав/бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об’єднаних сил ЗСУ;

2) загинув чи помер, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беручи безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об’єднаних сил ЗСУ

5. Діти, один із батьків яких постраждалий учасник Революції Гідності
6. Діти, які є внутрішньо переміщеними особами