Англійський онлайн марафон «Environment, or Things that Around Us»


    Вчителі англійської мови , учні 10-11 класів  закладів загальної середньої  освіти   м. Житомира,  студенти ЖДУ ім. І. Франка, громадські активісти стали  учасниками англійського  онлайн марафону «Environment, or Things that Around Us»,  який  відбувся  19 листопада 2019 року за сприянням Житомирської міської ради та Дому Української культури .

    Захід проведений громадською організацією «Центр суспільних комунікацій» спільно з Навчально-науковим інститутом іноземної філології ЖДУ ім. І. Франка.

    Організатори та учасники проекту довели, що англійська мова є універсальною мовою спілкування та її вивчення може бути легким і захоплюючим. Голова та засновник «Центру суспільних комунікацій» Ірина Ярмоленко наголосила, що значення англійської мови у сучасному світі важко переоцінити. В свою чергу, хед-менеджер проекту Анастасія Ярцева закликала молодь до подальшого вивчення англійської мови, самоосвіти та самовдосконалення.

    Спікери проекту (студенти Навчально-наукового інституту іноземної філології ЖДУ ім. І. Франка)  Башманівська Ірина, Кузьменко Павло, Лукиша Ірина, Кразьба Олена, Єні Ірина, Бештер Дарина та Павленко Вікторія провели низку цікавих та корисних майстер класів з вивчення  граматики англійської мови.

    Учасники заходу розширили свої знання з таких тем: утворення та вживання майбутнього часу, способи творення прикметників та прислівників, модальні дієслова, інфінітив та герундій, фразові дієслова та ідіоми.