Анонс. Презентація освітньої платформи HUMAN


Анонс

        11 вересня 2020р.  об  11.00 на базі  ЗОШ №36 м. Житомира (вул.Домбровського, 21) відбудеться презентація освітньої платформи  HUMAN для керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста.

     Учасники заходу  матимуть змогу отримати більше інформації про систему HUMAN та про відкриті для них можливості у рамках проєкту.

   Освітня платформа HUMAN – єдина шкільна платформа, що об’єднує всіх учасників освітнього процесу, надаючи вчителям та адміністрації закладу інструменти для ведення навчального процесу, збору рефлексії, шкільної комунікації та аналітики освітніх даних. Платформа HUMAN вже довела свою ефективність у понад трьохсот населених пунктах по всій країні. HUMAN-школи змогли забезпечити безперервність освітнього процесу в умовах карантинних заходів, а також централізувати всі дані і процеси в одній системі, що значно знизило організаційне навантаження на викладацький склад та учнів.

    Тому 26 серпня під час педагогічної конференції між Житомирської міською радою та представниками HUMAN було підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю.

     «Платформа HUMAN – найпотужніший цифровий інструмент, який може виявитися в руках педагогів. Разом з цим не менш важливо – забезпечити для шкіл комфортні умови для його планомірного використання, що буде досягнуто в рамках проєкту “, – зауважив директор з комунікацій Штеренталь Пилип.

    У рамках спільного проєкту між департаментом, міською адміністрацією та компанією HUMAN всі комунальні школи міста Житомира отримують наступні можливості:

  1. Безкоштовне використання платформи HUMAN Школа, що рекомендована до використання в закладах міста на основі проведеного департаментом освіти тестування.
  2. Навчання педагогів та адміністрації закладу з боку компанії HUMAN, що дозволить забезпечити повноцінну та «комфортну» експлуатацію системи. 
  3. Безперервну технічну підтримку для учасників освітнього процесу та закріпленого за закладом консультанта, що супроводжуватиме педагогів у процесі використання HUMAN.

   «Наше завдання зробити так, щоб діти хотіли навчатися, щоб їм було цікаво. Тому ми впроваджуватимемо новітні технології у наших школах, використовуючи сучасні інструменти. Знаю, що це додаткове навантаження на вчителів, але наші школи завжди попереду, часом навіть випереджають Міністерство освіти»,- відмітив міський голова Сергій Сухомлин.

     Реалізація проєкту з цифровізації шкіл міста за допомогою HUMAN почнеться з живої демонстрації системи в ЗОШ №36. Школа стала першим закладом Житомира, що протестувала єдину освітню екосистему HUMAN за підтримки департаменту освіти Житомирської міської ради. Після трьох місяців користування платформою адміністрація та вчителі закладу розкажуть про свій досвід використання системи в освітньому процесі та поділяться з колегами порадами з організації планомірного переходу школи на HUMAN.