ДО ЖИТОМИРА У РАМКАХ ПРОГРАМИ МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУ ЗАВІТАЛА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ З ТУРЕЧЧИНИ


    До Житомира у рамках програми молодіжного обміну завітала учнівська молодь з Туреччини. Старшокласників із Cosmos Software Anatolian High School, що знаходиться у Стамбулі, привітав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

  «Коли тобі 17 років, мабуть, саме час відкривати світ! Програма вашого перебування у Житомирі насичена, має бути цікаво. Сподіваюсь, кожен з вас залишатиме Україну з теплими спогадами у серці», – звернувся до молоді міський голова Сергій Сухомлин. 

    У Житомирі старшокласники зі столиці Туреччини відвідають Noosphere Engineering School у Житомирському національному агроекологічному університеті, Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, Державний університет «Житомирська політехніка»,  Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова та обсерваторію у школі №8.

     Окрім історії, культури, мови та побуту українців, турецькі друзі цікавились рівнем знань  українських однолітків, організацією навчальної та дослідницької діяльності.

     Вони відмітили щиру гостинність українців, смачне частування, дружню атмосферу та гарні відносини між членами українських родин.

    Натомість гості нашого міста запросили житомирських старшокласників у Туреччину.