Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет відвідав житомирську міську гімназію №3.


«Тут те, що важливо в освіті, – доступність і якість …», –  лаконічно передав свої враження Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет  під   час візиту  до Житомирської міської гімназії №3.

«Яскравий, сучасний та несхожий на школу заклад…Ніби інша реальність…Інклюзія, опенспейс,  безпечне  харчування… Те, що створили тут за підтримки  міського голови,  – це зразок …», –  говорить міністр.

    Міський голова Сергій Сухомлин  каже: це – приклад того, як з нуля можна звести будівлю та облаштувати просторі класи новітнім обладнанням, впроваджуючи принципи НУШ.

    Нещодавно у харчоблоці школи встановили ще й пароконвектомат.

 «У кожному закладі освіти діти мають харчуватися збалансовано та із задоволенням», – наголошує міський голова.

    До кінця року пароконвектомати з’являться у всіх житомирських дошкільних закладах: на це виділено 3,5 млн з місцевого бюджету. Таке обладнання  встановлять і в ЗОШ №20  та №30 у ході ремонтів шкіл.

    Житомир сподівається на фінансову підтримку від держави по зведенню  нового корпусу гімназії № 23.  Проєкт з будівництва вже готовий. Власне, про це  і говорив  Сергій Сухомлин з міністром освіти.

«Збудувати нове приміщення для школи простіше і дешевше, аніж  реконструювати старе, де інклюзія не передбачалася. А школа має бути   доступною для кожного учня!», –  підкреслює міський голова.