Міжнародний конкурс з комп’ютерних технологій “Infomatrix-2019”

З 20 по 23 квітня 2019 року в столиці Румунії м.Бухарест проходив міжнародний конкурс з комп’ютерних технологій “Infomatrix-2019”.

Цього року участь взяли 36 країн світу з різних континентів.

Україну представляли 15 учасників конкурсу з різних міст: Києва, Одеси, Дніпра, Житомира, Маріуполя, Херсона.

Діти презентували свої проекти в категоріях: короткометражні фільми, комп’ютер арт, програмування, дрони, рух по лінії, керовані роботи.

Два дні баталій і ось результати збірної команди України: 3 золотих медалі, 4 – срібних, 7 – бронзових.

Наше місто представляла талановита учнівська молодь: Новицька Світлана, учениця 9 класу ЗОШ №17 (категорія “Комп’ютерне мистецтво”), Федоров Олександр, учень 11 класу ЗОШ №17 (категорія “Короткометражні фільми”), Пазич Артем, учень 10 класу Житомирського міського ліцею при ЖДТУ (категорія “Програмуваня”) під керівництвом Тарасюка Миколи Дмитровича, вчителя інформатики Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17.

Складний, насичений процес підготовки до конкурсу, який вимагав багато часу та сил від учнів і вчителя (переклад інформації на англійську, підготовка виступу для презентації та захисту проекту, заново відзняті окремі частини фільму тощо) дав високий результат: золоті медалі у Новицької Світлани та Федорова Олександра, а срібна – у Пазича Артема.

Дякуємо небайдужим людям за фінансову підтримку цьогорічної поїздки команди.

 Цей рік є останній, коли міжнародний конкурс проходив у Румунії.  Наступних два роки учасників буде зустрічати Мексика. Мріємо, щоб наші учні презентували Україну та Житомирщину, і сподіваємося, що знайдуться спонсори для підтримки участі талановитої молоді у міжнародному конкурсі в 2020 році.