НАВЧАННЯ У ЖИТОМИРСЬКИХ ШКОЛАХ НЕ БУДЕ ВІДНОВЛЕНО ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ


    Призупинення освітнього процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме  до кінця тижня. Таке рішення прийнято сьогодні під час засідання комісії з питань  ТЕБ і НС.

   Продовжити призупинення  освітнього процесу до 8 лютого  включно вирішено « у зв’язку з відсутністю стійкої тенденції щодо зниження захворюваності населення територіальної громади на ГРВІ та грип з урахуванням інформації та обговорення про стан захворюваності населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на ГРВ та грип станом на 5 лютого 2020 року».

    Так,  зі слів  заступниці міського голови Марії Місюрової,  проводиться моніторинг госпіталізації хворих на грип та ГРВІ, і  рівень інтенсивності епідемічного процесу – високий.

     Що стосується дитячої лікарні, 3 лютого госпіталізовано180 дітей, 4 лютого – 140 дітей, 5 лютого – 127, – йшлося під час засідання.

     Члени комісії наголошують: у зв’язку з епідемічним  підйомом захворюваності обмежено проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

    Наступне засідання комісії відбудеться в п’ятницю, 7 лютого.