Освітяни – учасники обласного сімейного форуму «Сім’я в Україні – виклики і завдання»


Освітяни та батьківська громадськість м.Житомира взяли активну участь у Житомирському обласному сімейному форумі «Сім’я в Україні – виклики і завдання», який пройшов 14 листопада 2018 року в Житомирській обласній філармонії ім.Святослава Ріхтера.
Форум вперше відбувся за ініціативи Ради християнських церков Житомирщини і громадських організацій та підтримки Житомирської облдержадміністрації і Житомирської міської ради.
Учасники Форуму долучились до обговорення сімейних цінностей, шляхів покращення демографічної ситуації, ролі громадськості та церкви щодо захисту сім’ї та вирішення її проблем.
Які фактори і яким чином впливають на розвиток особистості дитини? Які світоглядні основи формування та існування здорової сім’ї? Ці та інші питання піднімались на панельній дискусії.
Цікаво та змістовно пройшли майстер – класи:
«Освітні програми» (проводив Адріан Буковинський, провідний український фахівець з питань сім’ї і сімейних стосунків, доктор філософії, співавтор законопроектів з питань державної сімейної політики, організатор курсу підготовки до подружнього життя);
«Технології масової комунікації в питаннях сім’ї та батьківства. Робота з органами місцевого самоврядування» (проводив Руслан Кухарчук, голова громадського руху «Всі разом»;
«Потенціал громадськості та релігійних громад у захисті сім’ї» ( проводила Олена Хачатрян);
«Сім’я – територія щастя» (проводили Геннадій та Лідія Янченко, організатори клубу «Разом назавжди».
Окрема подяка пану Адріану Буковинському за майстер – клас «Освітні програми».