ОСВІТЯНИ ЖИТОМИРА ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ВІД НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


Сучасне українське суспільство, обравши інноваційний шлях розвитку, робить ставку на розвинену, самодостатню особистість, й утверджує суб’єктність, що активно заявляє про себе в інноваційних ідеях, авторських концепціях, винаходах тощо. Для інформування соціуму про видатних науковців і практиків та їхні напрацювання видавництво «Альфа-Віта» разом із Національною академією педагогічних наук України започаткували проект «Наукові школи, авторські системи і концепції» до якого активно долучились управління освіти Житомирської міської ради  та заклади освіти.

22  травня в  Президії НАПН України  відбулась презентація науково – презентаційного видання “Літопис сучасної науки й освіти України: наукові школи, авторські системи і концепції” та церемонія нагородження  за активну реалізацію наукових ідей в освітній практиці.

Книга «Наукові школи, авторські системи і концепції» – це відповідь на запити щодо напрямів розвитку сучасної гуманітарної науки, інноваційних наукових концепцій, провідних наукових шкіл у галузі педагогіки, новочасних напрацювань управлінців і практиків освітньої сфери.

Вихід книги привітали: керівники НАПН України – президент Василь Кремень, перший віце-президент Володимир Луговий, віце-президент Олег Топузов, академіки НАПН України Микола Євтух, Володимир Мельниченко, начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук, начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук.

Дипломом Національної академії педагогічних наук України  за активну реалізацію наукових ідей в освітній практиці нагороджено:

Управління освіти Житомирської міської ради, начальник Арендарчук В.В.

Загальноосвітню школу І –ІІІ ступенів  №8 м. Житомира, директор  Лавриненко Н.В.

Загальноосвітню школу І –ІІІ ступенів  №32 м. Житомира, директор   Слободянюк  О.М.

Досягнення освітян  міста  вкотре  підтверджують, що педагогічна  ідея – це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість.

Ми переконані, що високий професіоналізм, багатогранний досвід та творчий пошук  науковців і практиків виведуть українську освіту і науку на нові обрії, сприятимуть їх модернізації та входженню у європейське співтовариство.