Підсумкові наради керівників закладів освіти м.Житомира


Департаментом освіти Житомирської міської ради 13 грудня 2018 року в Домі української культури було проведено нараду заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Житомира.

Закцентовано увагу на  організованому завершенні І семестру 2018-2019 навчального року та змістовному дозвіллі школярів під час зимових канікул, проаналізовано  стан  роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів, інших негативних проявів серед учнів закладів загальної середньої освіти                     м. Житомира, підведено підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у закладах освіти міста.

Керівник освітньо-мистецького простору «Арсенал  Ідей. Житомир», психолог, голова правління ГО «Сімейний центр «Сфера» Семенова Наталія запросила педагогічних працівників та школярів до участі у Всеукраїнській програмі «Дитяча демократія», метою якої є допомога молоді отримати практичний досвід демократичних стосунків та продемонструвати можливості власними силами змінювати життя навколо.

Заступник начальника культури міської ради Марчук Наталія ознайомила присутніх з планом проведення новорічно-різдвяних свят у м.Житомирі.

Заступник начальника служби у справах дітей Кур’ята Вадим зосередився на питанні запобігання соціальному сирітству та організації профілактичної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Піонтківська Вікторія поділилася з колегами своїми враженнями щодо участі у Зборі лідерів учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся 07-09 грудня 2018 року  в м.Києві.