Позашкільна освіта

Дитяча ліга з футболу

У Житомирі тривають змагання серед школярів 2013-2014 навчального року. У змаганні «ВGV kids» беруть участь 400 дітей, а це 36 команд ліцеїв Житомира та сусідніх громад. Перші зустрічі вже зіграли команди ліцеїв № 3, №17, №5, № 33, №27. Змагання проводяться на 5 ігрових майданчиках ліцеїв Житомира. Великий фінал- 26 травня.

Читати далі
Вітаємо переможців!

Команда Центру професійно-технічної освіти міста Житомира здобула перше місце у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змаганнях серед учнів професійно-технічної освіти «Козацька Ліга». Двоє учасників із команди вибороли першість в особистих заліках. Валерія Гоцька стала абсолютною переможницею здобувши перше місце. Андрій Шкуринський посів почесне третє місце. «Козацька Ліга» – це подолання перешкод. Змагання відбувались у місті Вижниця Чернівецької області….

Читати далі
Здорова дитина- здорова нація!

Відкритий урок зі спортивної аеробіки відбувся сьогодні у Житомирі. Вихованці ДЮСШ демонстрували свої вміння з цього виду спорту. Після заняття з аеробіки вихованці перейшли до тренувань у басейні, щоб задіяти всі групи м’язів та отримати психологічне розвантаження. Проводимо канікули цікаво та з користю!

Читати далі
День “Відкритих дверей” у Школі юних десантників.

Виховуємо майбутнє покоління українців патріотами!

Читати далі
Великоднє диво

Вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді долучилися до майстер- класу з писанкарства. Писанки – символ України, душа українського народу. Це безцінний скарб, який треба берегти і передавати наступним поколінням. Під час зустрічі діти створили писанки власноруч. Рукотвори стануть окрасою святкового кошика.

Читати далі