Соняхи миру


 Вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка «Основи дизайну» (керівник Ольга ВОРОБЙОВА) та «Зразкового художнього колективу» гуртка «Студія декору і дизайну» (керівник Тетяна ПАЛАМАРЧУК), педагогічні працівники Житомирського Центру творчості дітей і молоді брали участь у МІЖНАРОДНОМУ МОЛОДІЖНОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ПРОЄКТІ «СОНЯХИ МИРУ», який організували МГО «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» (представництво Асоціації у Великобританії) і Британський благодійний Фонд SECD.

Учасники проєкту створювали обереги із зображенням національного символу України – СОНЯШНИКА на тканині розміром 30х30 см.

Мета проведення проєкту – об’єднання зусиль дітей і молоді світу у підтримці України засобами мистецтва у цей страшний час жорстокої рашистської агресії, звірств і геноциду української нації.

Австралійська художниця Жанет Макклафен із цих маленьких оберегів від дітей із різних країн світу сформує велике панно «СОНЯХИ МИРУ».

Панно експонуватиметься в Австралії, Великій Британії і у столиці України. Цей витвір мистецтва із КВІТІВ, СОНЦЯ і МИРУ стане ВЕЛИКИМ ОБЕРЕГОМ і символом збереження МИРУ в Україні і світі.