Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»


Вітаємо з перемогою на  Тринадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

     20-22  жовтня  2021 року департамент освіти Житомирської міської ради, науково – методичний центр департаменту освіти, «Перший інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради  та 20 закладів освіти  міста взяли участь у  Тринадцятій міжнародній виставці  «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася в Київському Палаці Спорту.     

    Директора  департаменту  Валентина Арендарчука нагороджено  Подякою Національної  академії педагогічних  наук  України та Державної наукової установи  «Інститут модернізації змісту освіти» за плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти.

    Золоту медаль у  номінації  «Експериментальна діяльність закладів освіти як чинник професійного зростання педагогів» отримали:

⇨ Науково – методичний центр департаменту освіти  Житомирської міської ради.

⇨ Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського.

⇨ Загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів № 36  ім. Я. Домбровського м. Житомира

⇨ Житомирський дошкільний навчальний заклад  №43

⇨ Житомирський дошкільний навчальний заклад  №57

⇨ Житомирський  центр розвитку дитини №68.

    Учасники виставки нагороджені Подяками НАПН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти,  плідну інноваційну діяльність із підвищення якості освітнього й наукового процесів закладів освіти,  Дипломами НАПН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес.

     Досвід освітян міста занесено до каталогу виставки.

    10 педагогічних працівників Комунальної установи «Перший інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради та Державного навчального закладу  «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення   м. Житомира» отримали  сертифікати доповідачів Тринадцятої міжнародної виставки  «Інноватика в сучасній освіті».

Вітаємо з перемогою!