Бухгалтерська служба

Щедракова Ніна Леонідівна
Головний бухгалтер бухгалтерської служби
Робочі часи 9:00 - 18:00
Часи прийому 9:00 - 18:00
Адреса Старий Бульвар, 21
Код 10014
E-mail glavbuhosvita@ukr.net
Телефон (0412) 227-227

Департамент освіти Житомирської міської ради

Бухгалтерська служба

Щедракова Ніна Леонідівна

головний бухгалтер бухгалтерської служби

Тел. (0412)  227-227

Здійснює керівництво діяльністю бухгалтерської служби, організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку та забезпечує виконання завдань покладених на бухгалтерську службу.

 

Соцька Зоя Стахівна

 заступник головного бухгалтера бухгалтерської служби

Тел.(0412)  227-227

Здійснює складання бухгалтерської та фінансової місячної, квартальної, річної звітності по департаменту освіти та загальної звітності по галузі, проводить реєстрацію меморіальних ордерів в книгу «Журнал – головна», організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку.

 

Яновська Оксана Анатоліївна

 керівник планово – економічного відділу

Тел. (0412) 222-961

Здійснює керівництво відділу у якому працює  8 спеціалістів.

Відділ здійснює економічне планування й аналіз, спрямований на організацію фінансової діяльності галузі, виявлення і використання фінансових резервів з метою досягнення найбільшої ефективності діяльності та раціонального використання бюджетних коштів.

 

Кухар Євгенія Георгіївна

 керівник відділу звітності по дошкільним навчальним закладам

 та навчально-виховним комплексам

Тел. (0412) 222-965

Здійснює керівництво відділу у якому працює  6 спеціалістів.

Відділ здійснює узагальнений облік бюджетної та фінансової та іншої звітності по 38 дошкільним навчальним закладам та 6 навчально-виховним комплексам.

 

Поліяненко Віра Володимирівна

 керівник відділу звітності по загальноосвітнім  навчальним закладам

Тел.(0412)  474-940

Здійснює керівництво відділу у якому працює  6 спеціалістів.

Відділ здійснює узагальнений облік  бюджетної,  фінансової  та іншої звітності по 31 загальноосвітньому навчальному закладу, вечірній загальноосвітній школі та 6 професійно – технічних навчальних закладах.

 

Лисак Тетяна Андріївна

 керівник відділу обліку розрахунків по інших закладах освіти

Тел.(0412)  222-909

Здійснює керівництво відділу у якому працює  4 спеціаліста.

Відділ здійснює бухгалтерській облік по 6 закладах які не ведуть самостійний бухгалтерській облік та 5 структурних підрозділах департаменту освіти.

 

Інженери-програмісти 

Відповідно штатного розпису  2 спеціаліста.

Здійснюють адміністрування баз даних, обслуговування парку комп’ютерного обладнання та офісної техніки, моніторинг та аналіз мережевого трафіку на предмет виявлення вірусних загроз, мережевих атак та своєчасної протидії їм, забезпечення захисту інформації, оновлення програмного забезпечення та антивірусних баз.

Надають допомогу бухгалтерській службі установ освіти по оновленню програмного забезпечення, встановлення комп’ютерного та мережевого обладнання та захисту інформації.

 

Юрисконсульт

Відповідно штатного розпису  2 спеціаліста.

Здійснюють  методичне керівництво правовою роботою, надають правову допомогу структурним підрозділам, беруть участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій, у розробленні і виконанні заходів для зміцнення господарського розрахунку, договірної, фінансової і трудової дисципліни, аналізують і узагальнюють результати розгляду судових і арбітражних справ, вивчають практику укладання та виконання договорів з метою поліпшення господарсько-фінансової діяльності.

 

 

 

 

[google_maps id="807"]