У ЖИТОМИРІ БУДЕ ВІДКРИТО ВІДНОВЛЕНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ


    Рішення «Про створення Житомирського закладу дошкільної освіти № 1 Житомирської міської ради шляхом виділу з Житомирського дошкільного навчального закладу № 32» прийняли депутати під час 68-ї сесії міської ради.

     Рішення прийнято з метою задоволення потреб мешканців Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

    Місцезнаходження закладу дошкільної освіти №1 визначено за адресою: вулиця Гетьмана Самойловича, 16. 

Як пояснила перший заступник директора департаменту освіти міської ради Світлана Ковтуненко, будівля Житомирського дошкільного навчального закладу № 32 (ЖДНЗ №32) за адресою: м. Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10 (колишня вулиця Якубовського) не використовувалася за призначенням з 2000 року та перебувала у незадовільному стані.  У зв’язку з дефіцитом місць у закладах дошкільної освіти міста Житомира у 2015 році було розпочато реконструкцію старої будівлі ЖДНЗ №32, що передбачало: добудову харчоблоку, спортивної зали, облаштування окремих приміщень для обладнання у закладі освіти кабінетів психолога, логопеда, обладнання групових приміщень для осіб з особливими освітніми потребами. У рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 06 грудня 2017 р. № 871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку» було заплановано закінчення робіт з реконструкції і відновлення функціонування закладу дошкільної освіти за адресою: місто Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10 (колишня вулиця Якубовського). Заклад дошкільної освіти за адресою: м. Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10  розраховано на 110 місць. Внаслідок того, що реконструкція закладу дошкільної освіти завершується і планується його введення в експлуатацію у 2020 році, виникла необхідність у виділі його як окремого закладу дошкільної освіти.

Вдруге в місті Житомирі, за часів здобуття незалежності, відновлюється робота  закладу дошкільної освіти. 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року 330 дітей було зараховано у відновлений дошкільний навчальний заклад №58. Будівля ДНЗ №58 була збудована ще у 1985 році. До 1996 року тут працював садочок. Пізніше, у зв’язку з відсутністю фінансування садок закрили, приміщення почало пустувати. У 2014 році Житомирська міська рада прийняла на баланс це приміщення. Завдяки його реконструкції за кошти міського бюджету та  Державного фонду регіонального розвитку житомиряни отримали сучасний заклад дошкільної освіти. http://zt-rada.gov.ua/?3398%5B0%5D=2094