У ЖИТОМИРСЬКІЙ ШКОЛІ ТЕСТУВАЛИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВІДЕОСИСТЕМУ СКРИНІНГУ ТЕМПЕРАТУРИ


Відеосистему, що дає можливість розпізнавати температуру тіла в автоматичному  режимі та вести батьківський  контроль, сьогодні тестували в ЗОШ №6 ім.  В.Г. Короленка.

Система визначає температуру тіла дистанційно. У випадку виявлення відхилення від заданої норми камера видає звуковий та візуальний сигнал, що слугує сповіщенням для персоналу  школи та є приводом для додаткової перевірки дитини чи іншої людини, що входить в приміщення  закладу.

Така система допомагає захистити здоров’я учасників освітнього процесу, уникнути контакту з людьми, що мають симптоми захворювання.

Камери також можна використовувати для інших аналітичних цілей: додатковою опцією є «батьківський контроль», яка дає можливість визначити, чи дитина в школі.  Два телефонні номери «підв’язуються»  до даних  учня – і батьки мають змогу отримувати інформацію про те, що дитина заходить в школу  чи виходить із закладу.

Функціонал системи включає і можливість ведення «чорного списку», який спрацьовує, як тільки «небажана особа» з’являється в камері.