ВІДКРИТТЯ НОВОГО КОРПУСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №3


1 вересня 2018 року у Житомирі відкрили новий корпус Житомирської міської гімназії №3. Подивитися, якою стала одна з найстаріших шкіл міста після реконструкції, приїхали дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

«Ми сьогодні побачили саме такий навчальний простір, таку сучасну українську школу, якою вона має бути. Тут враховане майже все необхідне, щоби діти отримували якісні знання, і на майбутнє могли реалізувати себе у житті. Дуже хотілося побажати, щоби був діалог, аби в майбутньому можна було б покращувати шкільний простір за практичними побажаннями батьків і освітян», – зазначила Марина Порошенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, мало створити комфортні умови для навчання, відремонтувавши класні кімнати і коридори, вчителі також мають змінювати підходи і робити дітей кращими.

«Дуже важливо, щоби наші комунальні заклади, які сьогодні створюють новий освітній простір, мали не тільки мотивуючий дизайн, безбар’єрність, доступність, енергоефективність. Тепер чекаємо на високі результати ЗНО. Ми хочемо, щоби муніципальні заклади були на рівні кращих приватних закладів. Для цього також треба змінювати підходи до навчання», – додав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко

Міський голова Сергій Сухомлин привітав учнів та батьків гімназії і подякував усім, хто допоміг реалізувати цей масштабний проект.

«Відкриття нового корпусу Житомирської міської гімназії №3 – знакова подія для міста. Це результат командної роботи! Перш за все я хочу подякувати батькам і дітям за два роки очікування. Дякую за постійну підтримку Марині Порошенко, Геннадію Зубку, Ігорю Гундичу,  без яких сьогодні цього свята не було б. Я вдячний депутатам міської ради та підряднику, який не підвів, і всім причетним! Попри те, що в країні йде війна, кожного року відкриваються нові школи. Це яскраво пріоритети держави. Усіх зі святом! Миру нам і любові!», – сказав очільник міста під час свого виступу.