Відкриття виставки Олександра Грехова «Війна в малюнках»


Війна триває … Більшість із нас знайшли в ній своє місце: хтось на передовій зупиняє ворога зброєю, хтось лікує в тилу, хтось волонтерить… Митці теж тримають свій фронт. Вони ловлять нерв суспільства і відтворюють його через плакати, малюнки, колажі та навіть меми, говорять до усього світу і до кожного українця. Їхніми роботами хочеться ділитися, бо вони резонують із внутрішнім станом або ж пояснюють ту реальність, в якій живуть мільйони українців з кінця лютого.

Дізнаватися, що відбувається в Україні, можна не лише із заголовків новин, аналітичних текстів у медіа, а й із творів: віршів, картин, пісень, — які з’являються як реакція на воєнні події. 

9 вересня 2022 року освітяни міста Житомира відвідали виставку художника Олександра Грехова «Війна в малюнках».

Ілюстратор підходить до створення малюнків із доброю часткою іронії, на що відгукуються мільйони українців. Художник оперативно реагує на новини. Є в його портфоліо і роботи, які відображають одночасно весь біль та гордість українського народу – тризуб, викладений із пластирів, Тарас Шевченко у формі ЗСУ,  ілюстрації, присвячені мужній роботі рятувальників ДСНС. 

Олександр Грехов: «Зараз стоїть лише одне питання: скільки я зможу заробити для ЗСУ, щоб наблизити перемогу».

Виставка працює за адресою: майдан Перемоги, 7.