Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір»


 «Український сувенір»

   Щорічно Департамент освіти Житомирської міської ради проводить Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір», який передбачає пошук, розвиток та підтримку обдарованих дітей.

   26-28 жовтня пройшла міська виставка Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» на базі Житомирського центру розвитку дитини №68 для закладів дошкільної освіти та Житомирського екологічного ліцею №24 для учнівських колективів закладів загальної середньої освіти.

    Цього року для участі у виставці необхідно було представити:

⇨ вишитий виріб – серветку «Овочі і фрукти для нас – вірні друзі повсякчас»;

⇨ українські народні іграшки за мотивами творів українських дитячих поетів та письменників, персонажами яких є овочі та фрукти;

⇨ матеріали участі у обласних та Всеукраїнських природоохоронних конкурсах та акціях.

    Лейтмотивом виставки стала тема «Щедра осінь». Експозицію наповнили колоритні осінні овочі і фрукти. Були представлені експонати – іграшки-овочі, фрукти за мотивами творів українських письменників та поетів, вишивки, матеріали природо-дослідницької діяльності. Журі відзначило високий рівень підготовки виставкових матеріалів. Всі роботи вражали креативністю, різноманітністю матеріалів, технік виконання, фантазією.

    Члени журі звернули увагу на друковані  матеріали про проведену екологічну роботу та  участь дітей у природоохоронних конкурсах, акціях.

  Багато робіт вибороли перемогу на міському рівні та найкращі представлено на обласний етап конкурсу, що відбудеться в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

    Департамент освіти висловлює вдячність усім учасникам конкурсу та їх керівникам! Вітає переможців!

Бажає подальших творчих злетів та результативної природоохоронної роботи!