Якісне харчування – щаслива дитина – здорова нація


    16 закладів середньої освіти Житомирської області, у тому числі, ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 м. Житомира, беруть участь у цьому пілотному проєкті. Пілотний проєкт «Якісне харчування – щаслива дитина – здорова нація» передбачає створення сучасних їдалень з якісним та високотехнологічним кухонним обладнанням, новим меню та оновленими залами для харчування школярів.

   Сьогодні, 21 липня, в гімназії №3 м. Житомира керівників місцевих органів управління освітою, закладів освітою обговорювали питання щодо шляхів реалізації пілотного проєкту.

    Під час семінару-тренінгу його учасникам було презентовано досвід гімназії №3 м. Житомира щодо організації харчування в закладі освіти.

  Нагадаємо, 15 березня 2019 року в Житомирі переможець проекту «Майстер Шеф» Євген Клопотенко разом з командою проекту «Нове шкільне харчування» презентував «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах». http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6878

 Особливу увагу учасники семінару-тренінгу приділили питанням щодо впровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю; особливостям підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кухарів закладів освіти.

   За підсумками заходу його учасники отримали сертифікати.