Житомирська міська рада оголосила конкурс на посаду третього заступника директора департаменту освіти


17 жовтня 2018 виконком Житомирської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади третього заступника директора департаменту освіти з питань фінансово-господарської діяльності.

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті міської ради.

«Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (педагогічна економічного напрямку, фінансово – економічна або юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в установах, закладах освіти, системі управління освітою не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером», – такі вимоги до претендентів на посаду.

Оголошення про вакансію надруковано в газеті «Житомирщина», документи від кандидатів приймаються з 9 жовтня 2018 року по 7 листопада 2018 року.

Начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Житомирської міської ради Наталія Хабарова 17 жовтня у коментарі Житомир.info уточнила, що це нова посада в департаменті освіти.